ثبت نام فروش فوری ایران خودرو
ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

شرکت اجاره خودرو مسیر پیمای ایرانیان

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو – شرکت اجاره خودرو مسیر پیمای ایرانیان

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو به مناسبت عید فطر از یکشنبه 11 اردیبهشت 1401 آغاز شد. متقاضیان جهت ثبت نام خودرو‌های ایران خودرو که در قالب دو بخشنامه عادی و ویژه مادران در راستای حمایت از خانواده عرضه می‌شود می‌توانند به سایت ایران خودرو مراجعه نمایند. در این طرح 5 محصول ایران خودرو با قیمت مشخص و موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو
ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

 متقاضیان ثبت نام خودروهای ایران خودرو می توانند به سایت ایران خودرو به نشانی  https://esale.ikco.ir/ مراجعه نمایند. 

طرح فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه از یک شنبه 11 اردیبهشت ماه آغازشد. این طرح تا روز 5 شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

در فروش فوق العاده ایران خودرو 4 محصول قابل عرضه معرفی شده است. که شامل؛ پژو پارس ، پژو پارس ای ال ایکس، پژو پارس تی یو 5 ، پژو 207 اتوماتیک و پژو 207 دستی می شود.

ایران خودرو با توجه به درخواست مشتریان رنگ های خاص را در عرضه خود قرار داده است. پژو پارس در رنگهای سفید، مشکی و خاکستری متالیک ، پژو پارس تی یو 5 در رنگهای سفید، مشکی، آبی رویال، نقره ای و خاکستری متالیک، پژو 207 اتوماتیک سفید و مشکی با سقف قرمز و پژو 207 دستی سفید،مشکی،نقره ای،قرمز و آبی موجود میباشد.

جهت رنت و اجاره خودرو های لوکس خارجی و ایرانی شرکت مسیر پیمای ایرانیان بهترین انتخاب می باشد

در این طرح فروش خودروی پژو پارس سال سفارشی با قیمت مصوب 208 میلیون و 957 هزار و 900 تومان و پژو پارس سال سفارشی با موتور ایکس یو 7 پی با قیمت مصوب 185 میلیون و دو هزار و 900 تومان سه ماهه تحویل مشتریان خواهد شد. همچنین پژو پارس تویوفایو با قیمت مصوب 176 میلیون و 710 هزار و 200 تومان و پژو 207 آی اتوماتیک شش سرعته سقف قرمز با قیمت 318 میلیون و 608 هزار تومان و پژو 207 آی دستی سقف شیشه ای با قیمت 236 میلیون و 344 هزار و 500 تومان به فروش می رسد.

شرایط اختصاصی بخشنامه ایران خودرو

1_ تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود.

2_ انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتري در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

3_ خودروي ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

4_ صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کدپستی بر عهده متقاضی میباشد. در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاري خودرو برعهده شخص می باشد.

با مسیر پیمای ایرانیان مسیر را مهمان ما باشید

5_ در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال پرداخت نخواهد شد و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت قرار خواهد گرفت. شرط مدت در این بند، صرفاً در اختیار خودروساز بوده و خریدار نمیتواند قبل از موعد مذکور آن را پرداخت نماید.پس از گذشت مدت یک سال از صدور فاکتور، مشتري می بایست نسبت به فک رهن خودرو و پرداخت هزینه هاي متعلقه مطابق با ضوابط شرکت اقدام نماید . پس از آن سند چاپ و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

ثبت نام فروش فوری ایران خودرو
ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

6_ در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتري تعلق میگیرد.

7_ در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

8_ درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد. و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید. نوع و قیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامههاي آتی مشخص میگردد.

با شرکت اجاره خودرو مسیر پیمای ایرانیان سفری ایمن و مطمئن داشته باشید

 9_ در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور،دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آیین نامه هاي اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

10_ امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري امکان پذیر میباشد.

11_ سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 میباشد و کلیه پیامکهاي ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

اعلام نتایج قرعه کشی

نتایج برندگان قرعه کشی ایران خودرو از دو طریق اعلام می شود. نخست آنکه از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی برای افراد منتخب پیامک ارسال می شود. همچنین اسامی برندگان با کد ملی و کد پیگیری در سایت ایران خودرو قرار می گیرد. اگر به هر دلیل پیامک دریافت نکردید می توانید از طریق سایت ایران خودرو نسیت با استعلام ثبت نام خود اقدام کنید.

پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح سه روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودرو خود مهلت خواهند داشت.

همچنین ببینید

سایپا شاهین G

سایپا شاهین G

شرکت اجاره خودرو مسیر پیمای ایرانیان سایپا شاهین G – شرکت اجاره خودرو مسیر پیمای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *